Novinky

4.4.Zveřejňujeme protokol o závodě (k dispozici ke stažení ve formátu MS Word)(Martin)
30.3.Na webu SMIKu je k dispozici mapa včerejšího SMIKu. Další možnost zaběhnout si SMIK budete mít 17.11.2008, kdy se bude konat 15. MS ve SMIKu.(Martin)
29.3.(20:30) Byly aktualizovovány výsledky sprintu (oprava drobných nesrovnalostí v kat. HDR, nyní již považujeme výsledky za konečné), k dispozici jsou již i mezičasy . Upraveny byly i výsledky SMIKu (oprava známých chyb, přesnější časy z "pomatených" krabiček). Všechny připomínky k výsledkům jak SMIKu tak sprintu směřujte na matusin@seznam.cz.(Martin)
29.3.Jsou spočteny i výsledky SMIKu: muži - 1. Oldřich Janeček, 2. Jiří Fišer, 3. Vojtěch Hora; ženy - 1. Jitka Klinkerová, 2. Lucie Mezníková, 3. Jana Chloupková. Předběžné podrobné výsledky SMIKu.(Martin)
29.3.Ve sprintu zvítězili v hlavních kategoriích Martina Spurná a Jan Šedivý. Můžete se podívat na výsledky sprintu, zatím je označujme jako předběžné.(Martin)
26.3.K dispozici jsou již pokyny a také plánek příjezdu a shromaždiště. (Martin)
25.3.Je k dispozici startovka sprintu - po kategoriích, po oddílech. Přihlášeno je 340 závodníků. Od této chvíle jsou všechny dohlášky na sprint nekompromisně za zvýšené startovné. Zároveň byl aktualizován seznam přihlášených na SMIK (celkem 46 závodníků). Případné nesrovnalosti hlašte prosím na adresu přihlášek tj. na matusin@seznam.cz.(Martin)
24.3.Rozhodli jsme, že SMIK se přeci jen poběží se Sportidentem. Zároveň prodlužujeme možnost přihlásit se na SMIK za normální startovné až do konce úterka. Startovka sprintu by se zde měla objevit již v úterý ve večerních hodinách.(Martin)
21.3.K dnešnímu dni je přihlášeno 296 závodníků na sprint a 41 na SMIK. Co z toho s jistotou plyne? U hlavních kategoriích ve sprintu dochází ke sloučení podkategorií L a K do jedné, nazvané H21 resp. D21. S tím jsme ostatně počítali a kratší varianty ani nebyly postaveny. Při SMIKu pak rozhodně nedojde k oddělení startu mužů a žen. O použití SI pro SMIK musíme ještě finálně rozhodnout, při současném počtu přihlášených je to tak padesát na padesát...(Martin)
21.3.S vypršením oficiálního termínu přihlášek se již můžete podívat na seznamy přihlášených závodníků – sprint po oddílech, sprint po kategoriích (tam najdete ukryté i délky tratí), SMIK. Případné nesrovnalosti hlašte prosím na adresu přihlášek tj. na matusin@seznam.cz.(Martin)
7.3.Rozpis SMIKu je již také finální. Bylo doplněno, že v případě menšího počtu účastníků SMIKu může být změněn způsob ražení kontrol.(Martin)
29.2.Přesně za měsíc se v Praze-Petrovicích budou konat hned dva závody. Tím hlavním je závod ve sprintu zařazený do SmartMaps Cupu, tj. žebříčku pražské a středočeské oblasti. Na něj odpoledne naváže veřejný závod ve SMIKu na krátké trati. Rozpis sprintu má již svoji finální podobu, zatímco v rozpise SMIKu může ještě u některých údajů dojít ke změně.(Martin)
VŠTJ Ekonom Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SmartMaps